Takéto polopodvodnícke fotky sa mi páčia.
Veru dobrá foto, mám tu lokalitu rád.
Pekné, len tak ďalej...
Bohuš Číčel | Člen SAFP pred 2 rokmi |Odpovedať
Takéto polopodvodnícke fotky sa mi páčia.