Kniha návštev


Peter Cehlárik

Peter Cehlárik | Návštevník pred 3 týždňami

Tí ktorí majú bloknutú možnosť komentovania fotografií fotia na prd. Sú si toho vedomí. Pán Ondrážko D5, D810, oly nič nepomáha? Možno by pomohla kritika pod fotkami. Skúsite to?

Peter Olympus

Peter Olympus | Návštevník pred rokom

Peter, podľa Vášho komentára sa venujete fotografiii veľmi malo, čím skôr začnete tým skôr môžte pokračovať...držím palce. PS: ... ak aspoň teoreticky sa naučíte ovládať zrkadlovku, doporučujem Vám Olympus zatiaľ nejakú základnú radu.

Peter Fazekaš

Peter Fazekaš | Návštevník pred rokom

Dušan máš pravdu, ten zelený chavkoš s D5 a tristovkou je ako z mobilu. Škoda 10000€. Sú ľudia, čo nebudú vedieť fotiť nikdy ani s D10 a takých tu je viac. Teraz je móda oly, ten fotí sám :))))) Stovky ľudí odložili zrkadlá lebo im to nešlo. Najviac ma vedia pobaviť tie falošné komentáre riťolezcov...Ani sa nečudujem, že sem už prispieva čoraz menej fotografov.

Dušan

Dušan | Návštevník pred rokom

No, niektorí tu máte výbavu za tisíce, ale fotky otrasné. Hlavne tí, ktorí si neželajú komentáre od návštevníkov. Menovať nebudem, veď to všetci vidia na prvý pohľad.

Dominik Kalata

Dominik Kalata | Člen SAFP pred rokom

Michal, prepáč že až teraz odpovedám na koment / bol som v nemocnici / Ďakujem ,určite poteší ked sa ti naše fotografie páčia a inšpirujú , ale myslím si že je tu viac vynikajúcich fotografov pred ktorými dávam klobúk dole. Sú tu ľudia , ktorý mi pomohli , radili keď som začínal , ktorým patrí veľké - Ďakujem .

Ladislav Dzivjak

Ladislav Dzivjak | Člen SAFP pred rokom

Michal, hlboko si vážim takéto uznanie aj keď som z toho mierne v šoku :-D, že som bol označený ako jeden z TOP fotografov. Poznám totiž veľa iných skvelých fotografov z našej asociácie ktorí si takéto uznanie určite zaslúžia viac ako ja, počnúc Dominom Kalatom, ktorého týmto pozdravujem. Takže ešte raz ďakujem. Prajem dobré svetlo a hlavne pekné zážitky z prírody.

Michal

Michal | Návštevník pred rokom

Obrovský obdiv fotografom Ladislavi Dzivjakovi a Dominikovi Kalatovi. Keďže Vás, pri prezeraní vašich úžasných záberov vnímam ako TOP fotografov Slovenska, držím Vám obom prsty, aby ste nás ,, amatérskych fotografov " čím viac motivovali k fotografovaniu wild life . Ďakujem

Jakub Mrocek

Jakub Mrocek | Člen SAFP pred rokom

Dobry den, Dano, hodnotenie fotiek bolo odstranene na zaklade dohody clenskej zakladne na poslednej schodzi, kedze bolo castejsie zneuzivane, ako vyuzivane na konstruktivne hodnotenie...

Dano

Dano | Návštevník pred rokom

P. Mrocek, zaujímalo by ma prečo zmizla možnosť bodovania fotografií? Snáď sa niekto sťažoval, že pod fotkou nemal čisté päťky? Ďakujem za odpoveď.

Jakub Mrocek

Jakub Mrocek | Člen SAFP pred rokom

Dobry den, vazime si vsetky prispevky v knihe navstev - pokial su slusne a vecne. Dva prispevky z nedavnej doby som z knihy navstev odstranil, nakolko prekracovali normy slusneho vyjadrovania a prechadzali do osobneho urazania. Opatovne preto vyzyvam vsetkych, aby pisali slusne a hlavne bez osobnych urazok. Po novom si mozu autori vybrat, ci ich fotky mozu byt komentovane navstevnikmi stranky. Budem preto rad, pokial sa diskusia prenesie pod predmetne fotky a konkretne podrobnosti sa budu riesit tam. Myslim, ze pokial sa vratime k slusnej komunikacii, drtiva vacsina clenov si komentovanie svojich fotiek zapne. Dakujem za respektovanie a prajem vsetkym pekny den.

Pavol Bukovan

Pavol Bukovan | Návštevník pred rokom

Dobrý deň, kniha návštev má iný zmysel a to ten, že napíšete buď sa mi to páči alebo nie a poprípade poviem prečo netreba tu diskutovať a osočovať sa bez predstavenia svojej tvorby. Ak ma poznáte viete, že do diskusií sa nezapájam a ak mám aj tu potrebu okomentovať tvorbu druhého človeka poviem vecnú kritiku a viac to nerozmazávam. Je mi osobne ľúto, že sa tu ľudia napádajú toto sem nepatrí a preto poprosím všetkých aby si uvážili čo chcú komentovať a ako. Všetkým fotografom prajem dobré svetlo a hlavne čistú myseľ !!!

Andrej P.

Andrej P. | Návštevník pred rokom

Ako pokus o vtip to beriem, to je vsetko na co ste sa zmohli?

Ľubomír Ondráško

Ľubomír Ondráško | Člen SAFP pred rokom

Andrej P, , zabudol si zmeniť svoje meno, keď si sám sebe odpovedáš :-)

Andrej P.

Andrej P. | Návštevník pred rokom

Vážený pán Andrej P., prečo si myslite, že práve Vy viete čo je Wildlife a čo nie je. Vari fotografie zhotovené v hospodárskom lese v polovnom revíri, ktoré obhospodaruje miestne poľovné združenie. Aj fotografujete alebo uprednostňujete kritiku. Aranžované fotografovanie vtáctva nie je podľa Vás Wildlife, Vása tvorba a tvorba iných kolegov je Wildife? Máte prilezitost, vo svojej anonymite hodnotiť prácu iných a to Vám ide najlepšie. Máte však pravdu,na členskej schôdze sa riešia “blbosti”, z dôvodu zaneprazdnosti bývalého predsedu a zaneprázdnenosťi súčasného predsedu, prakticky bol zvolený proti svojej volí.

Andrej P.

Andrej P. | Návštevník pred rokom

P. Detko nechapem vase kometare pod fotkami. Preco za dva a preco....? Par " lovcov fotiek" si vydupali zakaz komentarov svojich "uzasnych" fotografií lebo si nechceli citat kritiku pod ich superdielami. Teraz vam zacinaju vadit nizke body? Na otazku preco by som vam vedel odpovedat pod fotkou, ale zial to nejde lebo ste to zakazali a zdovodnovat svoje hodnotenie v knihe navstev sa mi zda ...........(treba si domysliet) rovnako ako aj zakaz komentarov pod fotkami. Treba si uvedomit, ze zverejnenim fotografie idete vlastne s kozou na trh a nie kazdy bude nad fotkou hikat ako somar, zvlast nad priemernymi až podpriemernymi fotografiami. V poslednej dobe bola vrcholom vsetkeho fotka sojky s myšou v zobaku, ktorú autor vymazal. Myš bola sojke podhodena, tvrdá ako kamen a neprirodzene zdeformovana...jednou vetou wildlife ako vysity! Takto by som mohol pokracovat v x pripadoch, ale bola by to strata casu. Na clenskej schodzi riesite blbosti, či zakazat komentare, pripadne bodovanie, no ja by som skor rieslil s clenmi kde su hranice wildlife fotografie a niektorym by sa zislo vysvetlit, co to wildlife fotografia vobec je. Kazdopadne si myslim, ze za zamyslenie by tiez stalo, ci je vhodne pouzivat v nazve stranky slovo wildlife a oznacovat sa tiez za wildlife fotografa . Ak by ste mi nahodou chceli aj v tomto pripade polozit otazku PRECO? tak vam pre istotu odpovedam hned, ale trochu vám to stazim a odpoved si budete musiet pohladat v galeriach svojich kolegov tiezwildlifefofografov. Zelam Jakubovi pevne nervy, aby pozdvihol uroven stranky a nebal sa poupratovat galerie fotografov... mimochodom v jeho galerii to vyzera ako u wildfotografa. A.P.

Henrich Kováč

Henrich Kováč | Návštevník pred rokom

P. Detko, mlčať ja zlato ☺

Karol

Karol | Návštevník pred rokom

Hmm, to bude zaujímavé, tipujem, že väčšina nedovolí :)) Dovolia len tí, čo na to majú a tí čo znesú kritiku. Zoznam už mám natipovaný. Dúfam, že to tu ožije.

Ľubomír Ondráško

Ľubomír Ondráško | Člen SAFP pred rokom

Komentovanie fotografií návštevníkmi bude možné údajne asi o týždeň. Autor fotografie si môže vybrať, či dovolí, alebo nedovolí komentovať svoje jednotlivé fotografie návštevníkmi.

Karol

Karol | Návštevník pred rokom

Ešte mám jednu otázku, dá sa komentovať nejaká fotografia? Ako čítam nižšie, tak tu taký prísľub bol. Alebo si fakt nikto neželá komentár pod fotografiou okrem členov skfp?

Ľubomír Ondráško

Ľubomír Ondráško | Člen SAFP pred rokom

O Fotke mesiaca rozhodujú svojim hodnotením členovia redakčnej rady.